Apie mus

UAB „Baltijos pervežimai“ / „Baltic Shipping“ – viena iš pirmaujančių įmonių laivų agentavimo ir transporto-ekspedicinio krovinių aptarnavimo srityse Baltijos šalyse.

Įmonė - Tarptautinės organizacijos BIMCO, Ekspeditorių bei Lietuvos Maklerių ir Agentų asociacijų narė, yra įdiegusi nepriekaištingai įgyvendinamą kokybės vadybos sistemą, atitinkančią Tarptautinės Standartų Organizacijos, standarto ISO 9001:2008 reikalavimus. Taip pat UAB „Baltijos pervežimai“ aktyviai dalyvauja socialinėje Klaipėdos uostamiesčio veikloje, remia Aklųjų paramos labdaros fondą, įmonėje rengia „Išsipildymo akcijos“ dalį – Pyragų dieną, kurios pardavimo pajamos yra nukreipiamos į „Išsipildymo akcijos“ fondą.

UAB „Baltijos pervežimai“ įkurta 1997 metais. Įmonėje dirba aukštos kvalifikacijos specialistai, ilgametę darbo patirtį įgiję jūrų, geležinkelio ir automobilių transporto srityse, jūrų krovos kompanijose, juridinėse kontorose. Mes džiaugiamės itin maža darbuotojų kaita (vidutinis įmonės darbuotojų darbo stažas yra 9,5 metų), kuri įrodo darbuotojų motyvaciją ir nuolatinio įmonės augimo perspektyvas. Aukštas abipusio pasitikėjimo lygis tarp nuolatinių partnerių leidžia greitai ir efektyviai spręsti technologines ir finansines problemas, kurios gali atsirasti krovinių gabenimo procese.

Mūsų tikslas – patenkinti kliento poreikius, todėl savo veikloje vadovaujamės trimis pagrindiniais faktoriais: kokybė, kaina ir pristatymo laikas.

Šiuolaikiniai krovinių siuntėjai vis labiau ir labiau pabrėžia informacijos tikslumo ir jos pateikimo laiku svarbą. Klientai pageidauja gauti visą informaciją apie siunčiamą krovinį ir transporto priemonę bet kuriuo paros metu ne tik žodžiu, bet ir elektroninėmis ryšio priemonėmis.

UAB „Baltijos pervežimai“ / „Baltic Shipping“ turi patikimus (patvirtintus sutartimis) ryšius su pirmaujančiomis pasaulio kompanijomis, o tai užtikrina pilną transporto-ekspedicinį krovinių aptarnavimą Baltijos, NVS, Europos ir Azijos bei kitų šalių teritorijose.

Rūpindamiesi mūsų klientų kroviniais, mes galime užtikrinti:

  • Krovinio pristatymą laiku;
  • Pilną atsakomybę;
  • Patrauklias kainas;
  • Aprūpinimą transportu;
  • Minimalų tranzito laiką;
  • Tikslų sąskaitų išrašymą;
  • Juridinį kliento aptarnavimą;
  • Krovinio, transporto priemonių paiešką;
  • Aukščiausią kontrolės lygį.