Baltarusijos Transporto savaitė

Transportas ir logistika 2014 / Logistikos inžinerija 2014
Spalio 7 - 9 d. 2014 m., Minskas, Baltarusijos Respublika

Nuo spalio 7d. iki 9d. 2014 m. Minske (Pobeditelej pr., 20/2, Futbolo Arena) vyks Baltarusijos Transporto savaitė, kuri apjungs VIII tarptautinę specializuotą parodą „Transportas ir logistika 2014“, III tarptautinę specializuotą parodą „Logistika Inžinerija“ ir VIII Baltarusijos transporto ir logistikos kongresą.

Baltarusijos Transporto savaitė užimą svarbią vietą Baltarusijos Respublikos ir kaimyninių šalių transporto infrastruktūros ir logistikos sistemos vystymesi, skatina naujovių diegimą ir investicijas, tarptautinių pervežimų apimčių augimą.

Parodose „Transportas ir logistika 2013“ ir „Logistikos inžinerija 2013“ dalyvavo 126 organizacijos iš 15-os šalių (Baltarusijos, Rusijos, Ukrainos, Moldovos, Kazachstano, Lietuvos, Latvijos, Estijos, Lenkijos, Austrijos, Vokietijos, Belgijos, Švedijos, Irano, Taivanio). Parodos dalyviais tapo transporto, krovinių ekspedijavimo, transporto ir logistikos organizacijos, įrangos ir technologijų gamintojai ir tiekėjai, kurie tiekia savo produkciją transporto, logistikos, krovinių ekspedijavimo ir sandėliavimo paslaugų, mokslinių tyrimų, švietimo ir leidybos institucijoms.
2013 metais parodą aplankė daugiau nei 10.000 įvairių pramonės šakų įmonių ir organizacijų atstovų.

Kviečiame apsilankyti Baltarusijos transporto savaitės parodoje „Transportas ir logistika 2014“, kurioje, kaip ir kasmet,  dalyvaus UAB „Baltijos pervežimai“.